Święto polskiej mody zakończyło się – Fashion Week Poland
2012 dobiegł końca. W poszukiwaniu renenzji pokazów, opinii na temat kolekcji,
przewertowałem wiele blogów osób, które miały zaszczyt tam być. Natomiast zostałem
zalany falą zdjęć i opisów w stylu „spotkałem x, y i z”, mieszkałem w „x, y i z”,
ja i „x,y i z”. Rozumiem, że lubimy się polansować(ja też lubię (; ) – ale może
w granicach zdrowego rozsądku?
Dla sprostowania, po dłuższych poszukiwaniach znalazłem
to, czego szukałem i dowiedziałem się co nieco o prezentowanych kolekcjach, o!
Przyznam, że niektóre całkiem mi się spodobały.
Mój długi weekend minął bardzo szybko - ledwie się
obejrzałem, a już niedziela i tona prac domowych do zrobienia! Jako, że jestem
ogromnym leniem, zabiorę się za to pewnie dopiero wieczorem, więc jeszcze
przede mną całe, wolne, niedzielne popołudnie!

Może teraz trochę o mojej stylizacji – znowu „śmieciowa”.
Kupiony dwa lata temu szalik zestawiłem z czapką z zeszłego sezonu i koszulą z
second handu. Do tego moja nieśmiertelna skórzana kurtka, szare spodnie i
niebieski plecak z River Island.
Podobno niektórzy zarzucają mi, że się powtarzam, że
nakładam cały czas te same ubrania. Nie zaprzeczam, ale może spróbuję coś
wytłumaczyć. To, że mam bloga modowego, nie oznacza, że mam na koncie
875678403976686 złotych i mogę sobie wykupić pół asortymentu Zary na raz. Jak
już kiedyś pisałem, chyba nie chodzi o to, żeby w każdej stylizacji prezentować
nowe, najlepiej markowe i drogie ubrania – równie dobrze, mógłbym chodzić do
sklepów, kupować coś, nakładać do zdjęć, zwracać i tak w kółko. Nie wpadajmy w
sidła konsumpcjonizmu – bądźmy kreatywni! Nie sztuką jest z miliona ubrań
zrobić ładny zestaw, a z kilku - z pozoru niepasujących rzeczy - wyczarować
oryginalną, przyjemną dla oka całość
Chciałbym się także pochwalić, że cudowna dziennikarka z NY Rachel
Schwartzmann przeprowadziła ze mną wywiad na swoją stronę „The Style Line” – jestem cały czas bardzo podekscytowany… I
TO JEST TA CHWILA, w której chciałbym Wam straszliwie podziękować, za to, że
jesteście, że tutaj wchodzicie,
że czytacie moje wypociny i oglądacie moje zdjęcia! Jest już ponad 100 obserwatorów mojego bloga i mam nadzieję, że będzie was 100 razy więcej, a ja będę dla Was pisał jeszcze bardzo, bardzo długo!
Chciałbym się także pochwalić, że cudowna dziennikarka z NY Rachel
Schwartzmann przeprowadziła ze mną wywiad na swoją stronę „The Style Line” – jestem cały czas bardzo podekscytowany… I
TO JEST TA CHWILA, w której chciałbym Wam straszliwie podziękować, za to, że
jesteście, że tutaj wchodzicie, że czytacie moje wypociny i oglądacie moje zdjęcia! Jest już ponad 100 obserwatorów mojego bloga i mam nadzieję, że będzie was 100 razy więcej, a ja będę dla Was pisał jeszcze bardzo, bardzo długo!
wywiad: http://thestyleline.tumblr.com/
czapka/beanie - River Island
szalik/scarf - ZARA
koszul/shirt - Second Hand
kurtka/jacket - ZARA
spodnie/pants - H&M
buty/shoes - Converse
plecak/backpack - River Island
pics by Monika / me














