Paul Jeremy: Where did I go wrong?

4.11.12

Where did I go wrong?Święto polskiej mody zakończyło się – Fashion Week Poland 2012 dobiegł końca. W poszukiwaniu renenzji pokazów, opinii na temat kolekcji, przewertowałem wiele blogów osób, które miały zaszczyt tam być. Natomiast zostałem zalany falą zdjęć i opisów w stylu „spotkałem x, y i z”, mieszkałem w „x, y i z”, ja i „x,y i z”. Rozumiem, że lubimy się polansować(ja też lubię (; ) – ale może w granicach zdrowego rozsądku?
Dla sprostowania, po dłuższych poszukiwaniach znalazłem to, czego szukałem i dowiedziałem się co nieco o prezentowanych kolekcjach, o! Przyznam, że niektóre całkiem mi się spodobały.
Mój długi weekend minął bardzo szybko - ledwie się obejrzałem, a już niedziela i tona prac domowych do zrobienia! Jako, że jestem ogromnym leniem, zabiorę się za to pewnie dopiero wieczorem, więc jeszcze przede mną całe, wolne, niedzielne popołudnie!
Może teraz trochę o mojej stylizacji – znowu „śmieciowa”. Kupiony dwa lata temu szalik zestawiłem z czapką z zeszłego sezonu i koszulą z second handu. Do tego moja nieśmiertelna skórzana kurtka, szare spodnie i niebieski plecak z River Island.
Podobno niektórzy zarzucają mi, że się powtarzam, że nakładam cały czas te same ubrania. Nie zaprzeczam, ale może spróbuję coś wytłumaczyć. To, że mam bloga modowego, nie oznacza, że mam na koncie 875678403976686 złotych i mogę sobie wykupić pół asortymentu Zary na raz. Jak już kiedyś pisałem, chyba nie chodzi o to, żeby w każdej stylizacji prezentować nowe, najlepiej markowe i drogie ubrania – równie dobrze, mógłbym chodzić do sklepów, kupować coś, nakładać do zdjęć, zwracać i tak w kółko. Nie wpadajmy w sidła konsumpcjonizmu – bądźmy kreatywni! Nie sztuką jest z miliona ubrań zrobić ładny zestaw, a z kilku - z pozoru niepasujących rzeczy - wyczarować oryginalną, przyjemną dla oka całośćChciałbym się także pochwalić, że cudowna dziennikarka z NY Rachel Schwartzmann przeprowadziła ze mną wywiad na swoją stronę „The Style Line” – jestem cały czas bardzo podekscytowany… I TO JEST TA CHWILA, w której chciałbym Wam straszliwie podziękować, za to, że jesteście, że tutaj wchodzicie,
że czytacie moje wypociny i oglądacie moje zdjęcia! Jest już ponad 100 obserwatorów mojego bloga i mam nadzieję, że będzie was 100 razy więcej, a ja będę dla Was pisał jeszcze bardzo, bardzo długo!


czapka/beanie - River Island
szalik/scarf - ZARA
koszul/shirt - Second Hand
kurtka/jacket - ZARA
spodnie/pants - H&M
buty/shoes - Converse
plecak/backpack - River Island

pics by Monika / me

PS Jeśli macie twittera i chcecie mnie obserwować, to zapraszam: https://twitter.com/pabolek96

11 komentarzy:

 1. To mi się bardzo podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super stylizacja ;p a Twoje włosy strasznie mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śmieciowa czy nie, ale ubieranie się wychodzi Ci co raz to lepiej : )
  co do FW i kolekcji, Łukasz Jemioł i kolekcja BASIC zdecydowanie <3 !!!

  dodaję Twój blog do obserwowanych, czekam na więcej i...
  powiedzmy, że zapraszam do siebie : )
  http://madamemarshka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna stylizacja i świetny tekst :)
  Gratuluje wywiadu :>

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna stylizacja, ta czapka jest genialna <3

  co do FW zgadzam się, znowu dużo osób (nie twierdzę, że większość) przyjechała się polansić...

  OdpowiedzUsuń
 6. You will always be my hero ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna stylizacja, masz naprawdę fajny styl:)!
  obserwuje i liczę na to samo:D

  OdpowiedzUsuń
 8. How to save a life ♥uwielbiam

  zajebista stylizacja !

  OdpowiedzUsuń